Huizenprijzen per gemeente
De gemiddelde verkoopprijs van bestaande koopwoningen in alle 342 gemeenten in 2025. Wissel van kaartlaag, zoom in op een provincie of klik op een gemeente.
Laatste officiële CBS-cijfers (bijgewerkt )
Gemiddelde verkoopprijs 2025
- ≤ € 385.00047
- € 385.000 – € 425.00046
- € 425.000 – € 455.00048
- € 455.000 – € 495.00057
- € 495.000 – € 530.00048
- € 530.000 – € 585.00048
- > € 585.00048
- Geen data0
Zoom met Ctrl + scrollen, of met de knoppen.
Prijsverandering = verandering van de gemiddelde verkoopprijs van 2024 naar 2025. WOZ-waarde en aandeel meergezinswoningen: CBS Kerncijfers wijken en buurten (86165NED). Op provincieniveau komt het aandeel meergezinswoningen uit de woningvoorraad (83704NED). De kleuren delen de gemeenten in zeven groepen van ongeveer even veel gemeenten. Gearceerd = geen cijfer in de bron.
Het CBS waarschuwt: gemiddelde verkoopprijzen zijn geen prijsindex. Het gemiddelde verandert ook als er een andere mix van woningen wordt verkocht, bijvoorbeeld meer appartementen of grotere huizen. Voor de echte prijsontwikkeling gebruikt het CBS de prijsindex (tabel 85792NED).
Wat we niet tonen, en waarom
- Aantal kamers: er is geen vrije officiële bron per regio. We tonen het daarom niet.
- Parkeren: er is geen vrije officiële bron per regio. Het aantal auto’s per huishouden (CBS) staat er alleen als context. Het is geen maat voor parkeerruimte.
- Overbieden, prijs per m² en verkooptijd: het CBS publiceert deze cijfers niet per gemeente als open data. Bronnen zoals de NVM of het Kadaster zijn niet vrij herbruikbaar.
- Gemiddelde woonoppervlakte: het CBS telt woningen per oppervlakteklasse. We tonen die verdeling en de klasse van de middelste woning, geen exact gemiddelde in m².
- Prijs van appartementen en eengezinswoningen: deze uitsplitsing bestaat alleen voor heel Nederland (CBS 85791NED), niet per gemeente.
Alle 342 gemeenten
Klik op een kolomkop om te sorteren.
| Gemeente | Provincie | Prijs 2025 | t.o.v. 2024 | WOZ | Meergezins |
|---|---|---|---|---|---|
| 's-Hertogenbosch (Den Bosch) | Noord-Brabant | € 506.467 | +5,9% | € 417.000 | 41% |
| Aa en Hunze | Drenthe | € 497.875 | +8,6% | € 371.000 | 9% |
| Aalsmeer | Noord-Holland | € 636.273 | +10,5% | € 526.000 | 23% |
| Aalten | Gelderland | € 404.815 | +12,9% | € 344.000 | 18% |
| Achtkarspelen | Fryslân | € 386.939 | +15,1% | € 294.000 | 13% |
| Alblasserdam | Zuid-Holland | € 465.391 | +29,7% | € 351.000 | 32% |
| Albrandswaard | Zuid-Holland | € 531.165 | -3,0% | € 456.000 | 19% |
| Alkmaar | Noord-Holland | € 424.065 | +11,2% | € 380.000 | 39% |
| Almelo | Overijssel | € 337.477 | +7,6% | € 295.000 | 29% |
| Almere | Flevoland | € 493.406 | +7,1% | € 397.000 | 30% |
| Alphen aan den Rijn | Zuid-Holland | € 459.675 | +3,2% | € 397.000 | 36% |
| Alphen-Chaam | Noord-Brabant | € 556.205 | +2,8% | € 477.000 | 11% |
| Altena | Noord-Brabant | € 481.068 | +7,9% | € 401.000 | 13% |
| Ameland | Fryslân | € 452.457 | +15,5% | € 351.000 | 22% |
| Amersfoort | Utrecht | € 551.639 | +8,0% | € 446.000 | 38% |
| Amstelveen | Noord-Holland | € 681.691 | +4,9% | € 568.000 | 52% |
| Amsterdam | Noord-Holland | € 630.621 | +2,1% | € 518.000 | 88% |
| Apeldoorn | Gelderland | € 471.143 | +8,4% | € 386.000 | 30% |
| Arnhem | Gelderland | € 407.247 | +1,0% | € 350.000 | 49% |
| Assen | Drenthe | € 376.755 | +4,2% | € 294.000 | 31% |
| Asten | Noord-Brabant | € 528.110 | +12,1% | € 442.000 | 15% |
| Baarle-Nassau | Noord-Brabant | € 465.201 | +11,4% | € 418.000 | 15% |
| Baarn | Utrecht | € 610.602 | +7,6% | € 508.000 | 34% |
| Barendrecht | Zuid-Holland | € 547.450 | +6,1% | € 447.000 | 27% |
| Barneveld | Gelderland | € 533.904 | +2,8% | € 480.000 | 22% |
| Beek (L.) | Limburg | € 376.436 | +2,9% | € 319.000 | 25% |
| Beekdaelen | Limburg | € 383.775 | +5,4% | € 327.000 | 16% |
| Beesel | Limburg | € 358.895 | +12,3% | € 324.000 | 16% |
| Berg en Dal | Gelderland | € 482.272 | +4,3% | € 395.000 | 21% |
| Bergeijk | Noord-Brabant | € 527.954 | +6,7% | € 477.000 | 14% |
| Bergen (L.) | Limburg | € 449.775 | +13,3% | € 358.000 | 7% |
| Bergen (NH.) | Noord-Holland | € 737.165 | +6,1% | € 612.000 | 29% |
| Bergen op Zoom | Noord-Brabant | € 398.490 | +10,5% | € 333.000 | 30% |
| Berkelland | Gelderland | € 429.910 | +7,2% | € 385.000 | 20% |
| Bernheze | Noord-Brabant | € 576.186 | +15,2% | € 479.000 | 12% |
| Best | Noord-Brabant | € 553.741 | +7,0% | € 464.000 | 20% |
| Beuningen | Gelderland | € 527.279 | +16,7% | € 416.000 | 16% |
| Beverwijk | Noord-Holland | € 419.001 | +4,0% | € 356.000 | 46% |
| Bladel | Noord-Brabant | € 511.537 | +9,2% | € 445.000 | 17% |
| Blaricum | Noord-Holland | € 1.105.604 | +11,2% | € 904.000 | 14% |
| Bloemendaal | Noord-Holland | € 1.023.762 | -1,9% | € 919.000 | 28% |
| Bodegraven-Reeuwijk | Zuid-Holland | € 530.224 | +2,4% | € 472.000 | 20% |
| Boekel | Noord-Brabant | € 448.168 | +15,1% | € 437.000 | 13% |
| Borger-Odoorn | Drenthe | € 445.770 | +18,0% | € 321.000 | 9% |
| Borne | Overijssel | € 454.281 | +10,5% | € 395.000 | 16% |
| Borsele | Zeeland | € 397.874 | +9,6% | € 338.000 | 8% |
| Boxtel | Noord-Brabant | € 522.253 | +11,4% | € 399.000 | 26% |
| Breda | Noord-Brabant | € 509.387 | +5,0% | € 419.000 | 41% |
| Bronckhorst | Gelderland | € 539.034 | +9,0% | € 443.000 | 18% |
| Brummen | Gelderland | € 524.581 | +24,4% | € 391.000 | 13% |
| Brunssum | Limburg | € 290.901 | +8,3% | € 237.000 | 30% |
| Bunnik | Utrecht | € 624.328 | +12,3% | € 550.000 | 19% |
| Bunschoten | Utrecht | € 513.085 | +5,9% | € 463.000 | 22% |
| Buren | Gelderland | € 580.256 | +2,7% | € 473.000 | 8% |
| Capelle aan den IJssel | Zuid-Holland | € 412.385 | +5,7% | € 362.000 | 56% |
| Castricum | Noord-Holland | € 530.985 | +3,4% | € 508.000 | 24% |
| Coevorden | Drenthe | € 397.804 | +4,4% | € 313.000 | 14% |
| Cranendonck | Noord-Brabant | € 464.684 | +8,5% | € 393.000 | 10% |
| Culemborg | Gelderland | € 458.259 | -1,1% | € 419.000 | 26% |
| Dalfsen | Overijssel | € 528.513 | +9,9% | € 455.000 | 14% |
| Dantumadiel | Fryslân | € 416.795 | +15,8% | € 319.000 | 10% |
| De Bilt | Utrecht | € 729.588 | +4,1% | € 608.000 | 36% |
| De Fryske Marren | Fryslân | € 457.160 | +14,2% | € 363.000 | 10% |
| De Ronde Venen | Utrecht | € 666.495 | +11,1% | € 543.000 | 21% |
| De Wolden | Drenthe | € 478.209 | +3,0% | € 409.000 | 14% |
| Delft | Zuid-Holland | € 453.866 | +10,7% | € 352.000 | 68% |
| Den Haag | Zuid-Holland | € 465.418 | +4,0% | € 383.000 | 79% |
| Den Helder | Noord-Holland | € 319.893 | +9,6% | € 261.000 | 27% |
| Deurne | Noord-Brabant | € 492.662 | +16,3% | € 423.000 | 15% |
| Deventer | Overijssel | € 447.838 | +11,7% | € 357.000 | 33% |
| Diemen | Noord-Holland | € 571.777 | +3,7% | € 460.000 | 64% |
| Dijk en Waard | Noord-Holland | € 470.371 | +11,0% | € 414.000 | 22% |
| Dinkelland | Overijssel | € 456.043 | +5,6% | € 424.000 | 15% |
| Doesburg | Gelderland | € 456.536 | +12,2% | € 318.000 | 23% |
| Doetinchem | Gelderland | € 424.195 | +10,7% | € 331.000 | 25% |
| Dongen | Noord-Brabant | € 456.268 | +6,0% | € 377.000 | 17% |
| Dordrecht | Zuid-Holland | € 391.755 | +8,0% | € 331.000 | 45% |
| Drechterland | Noord-Holland | € 533.684 | +14,7% | € 423.000 | 12% |
| Drimmelen | Noord-Brabant | € 508.816 | +18,9% | € 416.000 | 13% |
| Dronten | Flevoland | € 426.186 | +9,1% | € 371.000 | 14% |
| Druten | Gelderland | € 456.403 | +4,4% | € 393.000 | 19% |
| Duiven | Gelderland | € 444.252 | +5,2% | € 370.000 | 14% |
| Echt-Susteren | Limburg | € 379.254 | +10,4% | € 330.000 | 17% |
| Edam-Volendam | Noord-Holland | € 490.856 | +6,0% | € 428.000 | 15% |
| Ede | Gelderland | € 523.183 | +13,5% | € 438.000 | 33% |
| Eemnes | Utrecht | € 658.208 | +9,0% | € 546.000 | 12% |
| Eemsdelta | Groningen | € 319.269 | +9,4% | € 250.000 | 21% |
| Eersel | Noord-Brabant | € 536.817 | +1,9% | € 477.000 | 17% |
| Eijsden-Margraten | Limburg | € 516.779 | +15,2% | € 408.000 | 16% |
| Eindhoven | Noord-Brabant | € 469.870 | +4,3% | € 391.000 | 42% |
| Elburg | Gelderland | € 472.521 | +5,0% | € 393.000 | 16% |
| Emmen | Drenthe | € 351.871 | +12,2% | € 265.000 | 21% |
| Enkhuizen | Noord-Holland | € 421.979 | +7,8% | € 332.000 | 27% |
| Enschede | Overijssel | € 373.780 | +8,2% | € 301.000 | 37% |
| Epe | Gelderland | € 548.649 | +16,1% | € 459.000 | 22% |
| Ermelo | Gelderland | € 538.251 | -1,4% | € 456.000 | 24% |
| Etten-Leur | Noord-Brabant | € 488.271 | +17,2% | € 377.000 | 22% |
| Geertruidenberg | Noord-Brabant | € 456.394 | +11,3% | € 364.000 | 21% |
| Geldrop-Mierlo | Noord-Brabant | € 530.710 | +3,4% | € 416.000 | 23% |
| Gemert-Bakel | Noord-Brabant | € 523.546 | +17,9% | € 427.000 | 15% |
| Gennep | Limburg | € 461.925 | +3,1% | € 381.000 | 14% |
| Gilze en Rijen | Noord-Brabant | € 461.024 | +5,2% | € 388.000 | 16% |
| Goeree-Overflakkee | Zuid-Holland | € 453.640 | +9,7% | € 371.000 | 15% |
| Goes | Zeeland | € 397.671 | +6,7% | € 338.000 | 27% |
| Goirle | Noord-Brabant | € 549.970 | +2,2% | € 442.000 | 17% |
| Gooise Meren | Noord-Holland | € 721.747 | +6,5% | € 595.000 | 33% |
| Gorinchem | Zuid-Holland | € 446.015 | +4,8% | € 370.000 | 43% |
| Gouda | Zuid-Holland | € 420.550 | +6,8% | € 356.000 | 42% |
| Groningen | Groningen | € 396.626 | +6,2% | € 313.000 | 61% |
| Gulpen-Wittem | Limburg | € 435.714 | +16,6% | € 357.000 | 22% |
| Haaksbergen | Overijssel | € 448.539 | +14,0% | € 380.000 | 18% |
| Haarlem | Noord-Holland | € 576.569 | +5,1% | € 505.000 | 52% |
| Haarlemmermeer | Noord-Holland | € 591.975 | +6,6% | € 499.000 | 27% |
| Halderberge | Noord-Brabant | € 467.811 | +9,3% | € 381.000 | 14% |
| Hardenberg | Overijssel | € 390.363 | +1,5% | € 352.000 | 15% |
| Harderwijk | Gelderland | € 473.911 | +1,0% | € 405.000 | 34% |
| Hardinxveld-Giessendam | Zuid-Holland | € 445.202 | +22,0% | € 368.000 | 25% |
| Harlingen | Fryslân | € 363.299 | +12,0% | € 263.000 | 24% |
| Hattem | Gelderland | € 523.439 | +5,7% | € 444.000 | 18% |
| Heemskerk | Noord-Holland | € 521.081 | +10,8% | € 412.000 | 35% |
| Heemstede | Noord-Holland | € 798.428 | +6,4% | € 680.000 | 35% |
| Heerde | Gelderland | € 520.052 | +4,2% | € 449.000 | 18% |
| Heerenveen | Fryslân | € 418.883 | +11,7% | € 332.000 | 25% |
| Heerlen | Limburg | € 284.279 | +5,3% | € 214.000 | 37% |
| Heeze-Leende | Noord-Brabant | € 563.341 | +8,5% | € 503.000 | 10% |
| Heiloo | Noord-Holland | € 609.771 | +3,3% | € 544.000 | 26% |
| Hellendoorn | Overijssel | € 458.353 | +8,9% | € 395.000 | 16% |
| Helmond | Noord-Brabant | € 458.882 | +5,5% | € 345.000 | 28% |
| Hendrik-Ido-Ambacht | Zuid-Holland | € 490.111 | +20,9% | € 443.000 | 24% |
| Hengelo (O.) | Overijssel | € 378.471 | +8,6% | € 313.000 | 31% |
| Het Hogeland | Groningen | € 356.956 | +16,9% | € 282.000 | 11% |
| Heumen | Gelderland | € 558.583 | +5,3% | € 456.000 | 18% |
| Heusden | Noord-Brabant | € 534.587 | +7,7% | € 442.000 | 15% |
| Hillegom | Zuid-Holland | € 500.757 | +5,8% | € 458.000 | 32% |
| Hilvarenbeek | Noord-Brabant | € 534.369 | -1,0% | € 481.000 | 13% |
| Hilversum | Noord-Holland | € 539.765 | -1,5% | € 477.000 | 42% |
| Hoeksche Waard | Zuid-Holland | € 500.231 | +14,5% | € 392.000 | 17% |
| Hof van Twente | Overijssel | € 432.647 | -0,4% | € 376.000 | 15% |
| Hollands Kroon | Noord-Holland | € 415.671 | +10,6% | € 369.000 | 11% |
| Hoogeveen | Drenthe | € 365.219 | +5,0% | € 286.000 | 26% |
| Hoorn | Noord-Holland | € 460.312 | +12,6% | € 365.000 | 30% |
| Horst aan de Maas | Limburg | € 436.096 | +7,4% | € 368.000 | 13% |
| Houten | Utrecht | € 583.825 | -1,5% | € 526.000 | 26% |
| Huizen | Noord-Holland | € 616.191 | +5,5% | € 477.000 | 29% |
| Hulst | Zeeland | € 349.428 | +12,5% | € 308.000 | 10% |
| IJsselstein | Utrecht | € 514.826 | +2,7% | € 458.000 | 31% |
| Kaag en Braassem | Zuid-Holland | € 599.806 | +15,2% | € 487.000 | 20% |
| Kampen | Overijssel | € 413.115 | +13,3% | € 361.000 | 24% |
| Kapelle | Zeeland | € 413.130 | +4,3% | € 370.000 | 10% |
| Katwijk | Zuid-Holland | € 529.500 | +7,0% | € 462.000 | 42% |
| Kerkrade | Limburg | € 270.119 | +2,9% | € 214.000 | 36% |
| Koggenland | Noord-Holland | € 454.904 | +1,2% | € 416.000 | 16% |
| Krimpen aan den IJssel | Zuid-Holland | € 481.993 | +6,9% | € 386.000 | 31% |
| Krimpenerwaard | Zuid-Holland | € 488.261 | +10,2% | € 414.000 | 21% |
| Laarbeek | Noord-Brabant | € 496.740 | +2,9% | € 439.000 | 12% |
| Land van Cuijk | Noord-Brabant | € 442.631 | +3,8% | € 394.000 | 18% |
| Landgraaf | Limburg | € 327.701 | +12,5% | € 265.000 | 24% |
| Landsmeer | Noord-Holland | € 706.179 | +4,9% | € 593.000 | 16% |
| Lansingerland | Zuid-Holland | € 596.867 | +4,7% | € 505.000 | 19% |
| Laren (NH.) | Noord-Holland | € 977.945 | -6,7% | € 920.000 | 20% |
| Leeuwarden | Fryslân | € 319.443 | +3,0% | € 263.000 | 37% |
| Leiden | Zuid-Holland | € 492.047 | +3,8% | € 409.000 | 61% |
| Leiderdorp | Zuid-Holland | € 532.464 | +7,9% | € 450.000 | 42% |
| Leidschendam-Voorburg | Zuid-Holland | € 501.744 | +5,8% | € 443.000 | 61% |
| Lelystad | Flevoland | € 426.903 | +5,2% | € 350.000 | 20% |
| Leudal | Limburg | € 428.849 | +7,6% | € 363.000 | 13% |
| Leusden | Utrecht | € 573.062 | +5,4% | € 484.000 | 21% |
| Lingewaard | Gelderland | € 501.801 | +11,6% | € 415.000 | 18% |
| Lisse | Zuid-Holland | € 548.653 | +13,4% | € 433.000 | 32% |
| Lochem | Gelderland | € 587.573 | +7,3% | € 466.000 | 17% |
| Loon op Zand | Noord-Brabant | € 510.783 | +15,8% | € 405.000 | 18% |
| Lopik | Utrecht | € 548.830 | +13,7% | € 483.000 | 15% |
| Losser | Overijssel | € 426.440 | +10,0% | € 381.000 | 16% |
| Maasdriel | Gelderland | € 514.719 | +10,0% | € 461.000 | 9% |
| Maasgouw | Limburg | € 431.950 | +9,5% | € 348.000 | 13% |
| Maashorst | Noord-Brabant | € 497.085 | +6,6% | € 423.000 | 24% |
| Maassluis | Zuid-Holland | € 439.928 | +12,1% | € 345.000 | 48% |
| Maastricht | Limburg | € 413.671 | +4,7% | € 313.000 | 52% |
| Medemblik | Noord-Holland | € 461.643 | +7,5% | € 409.000 | 14% |
| Meerssen | Limburg | € 473.060 | +20,7% | € 363.000 | 18% |
| Meierijstad | Noord-Brabant | € 529.884 | +6,6% | € 449.000 | 20% |
| Meppel | Drenthe | € 383.606 | +1,3% | € 310.000 | 27% |
| Middelburg (Z.) | Zeeland | € 393.274 | +4,4% | € 306.000 | 31% |
| Midden-Delfland | Zuid-Holland | € 599.737 | +3,0% | € 496.000 | 24% |
| Midden-Drenthe | Drenthe | € 446.129 | +15,6% | € 351.000 | 12% |
| Midden-Groningen | Groningen | € 368.812 | +13,2% | € 295.000 | 21% |
| Moerdijk | Noord-Brabant | € 441.988 | +14,8% | € 369.000 | 14% |
| Molenlanden | Zuid-Holland | € 498.890 | +7,8% | € 427.000 | 13% |
| Montferland | Gelderland | € 425.653 | +5,7% | € 322.000 | 19% |
| Montfoort | Utrecht | € 541.636 | +2,1% | € 479.000 | 16% |
| Mook en Middelaar | Limburg | € 526.782 | +5,1% | € 451.000 | 16% |
| Neder-Betuwe | Gelderland | € 548.255 | +8,0% | € 393.000 | 9% |
| Nederweert | Limburg | € 494.127 | +11,8% | € 405.000 | 13% |
| Nieuwegein | Utrecht | € 459.984 | +11,8% | € 386.000 | 43% |
| Nieuwkoop | Zuid-Holland | € 605.404 | +14,2% | € 489.000 | 13% |
| Nijkerk | Gelderland | € 536.303 | +0,9% | € 490.000 | 18% |
| Nijmegen | Gelderland | € 453.897 | +6,9% | € 387.000 | 47% |
| Nissewaard | Zuid-Holland | € 389.672 | +5,2% | € 308.000 | 32% |
| Noardeast-Fryslân | Fryslân | € 331.748 | +4,9% | € 294.000 | 11% |
| Noord-Beveland | Zeeland | € 368.111 | +6,3% | € 323.000 | 11% |
| Noordenveld | Drenthe | € 464.193 | +0,2% | € 387.000 | 14% |
| Noordoostpolder | Flevoland | € 383.877 | +11,8% | € 340.000 | 15% |
| Noordwijk | Zuid-Holland | € 626.591 | +5,7% | € 516.000 | 35% |
| Nuenen, Gerwen en Nederwetten | Noord-Brabant | € 631.744 | +11,3% | € 513.000 | 14% |
| Nunspeet | Gelderland | € 571.262 | +16,0% | € 451.000 | 18% |
| Oegstgeest | Zuid-Holland | € 614.579 | +0,0% | € 600.000 | 35% |
| Oirschot | Noord-Brabant | € 585.652 | +16,9% | € 504.000 | 18% |
| Oisterwijk | Noord-Brabant | € 599.609 | +10,0% | € 515.000 | 19% |
| Oldambt | Groningen | € 327.766 | +10,6% | € 272.000 | 19% |
| Oldebroek | Gelderland | € 478.464 | +4,9% | € 396.000 | 15% |
| Oldenzaal | Overijssel | € 434.886 | +9,9% | € 360.000 | 24% |
| Olst-Wijhe | Overijssel | € 481.392 | +3,6% | € 415.000 | 15% |
| Ommen | Overijssel | € 502.151 | +6,2% | € 428.000 | 18% |
| Oost Gelre | Gelderland | € 406.036 | +6,6% | € 341.000 | 17% |
| Oosterhout | Noord-Brabant | € 441.826 | +0,9% | € 387.000 | 27% |
| Ooststellingwerf | Fryslân | € 423.014 | +16,6% | € 312.000 | 10% |
| Oostzaan | Noord-Holland | € 671.896 | +22,2% | € 522.000 | 17% |
| Opmeer | Noord-Holland | € 472.308 | +11,6% | € 398.000 | 18% |
| Opsterland | Fryslân | € 433.376 | -0,1% | € 347.000 | 15% |
| Oss | Noord-Brabant | € 452.466 | +3,5% | € 383.000 | 23% |
| Oude IJsselstreek | Gelderland | € 428.625 | +9,4% | € 343.000 | 15% |
| Ouder-Amstel | Noord-Holland | € 623.392 | +1,9% | € 595.000 | 42% |
| Oudewater | Utrecht | € 542.373 | +3,9% | € 441.000 | 22% |
| Overbetuwe | Gelderland | € 522.733 | +16,7% | € 422.000 | 14% |
| Papendrecht | Zuid-Holland | € 387.172 | +1,1% | € 368.000 | 34% |
| Peel en Maas | Limburg | € 449.898 | +7,2% | € 381.000 | 15% |
| Pekela | Groningen | € 288.273 | +15,1% | € 213.000 | 12% |
| Pijnacker-Nootdorp | Zuid-Holland | € 631.787 | +13,0% | € 526.000 | 24% |
| Purmerend | Noord-Holland | € 472.491 | +8,8% | € 407.000 | 34% |
| Putten | Gelderland | € 600.621 | +21,5% | € 517.000 | 16% |
| Raalte | Overijssel | € 451.037 | +1,5% | € 414.000 | 14% |
| Reimerswaal | Zeeland | € 359.269 | +0,1% | € 309.000 | 14% |
| Renkum | Gelderland | € 551.905 | +6,4% | € 440.000 | 30% |
| Renswoude | Utrecht | € 592.719 | +12,2% | € 514.000 | 15% |
| Reusel-De Mierden | Noord-Brabant | € 482.744 | +15,3% | € 445.000 | 13% |
| Rheden | Gelderland | € 448.868 | +6,7% | € 377.000 | 26% |
| Rhenen | Utrecht | € 575.370 | +8,3% | € 461.000 | 21% |
| Ridderkerk | Zuid-Holland | € 428.160 | +10,4% | € 346.000 | 44% |
| Rijssen-Holten | Overijssel | € 430.244 | -3,9% | € 386.000 | 21% |
| Rijswijk (ZH.) | Zuid-Holland | € 422.771 | +0,2% | € 358.000 | 71% |
| Roerdalen | Limburg | € 395.565 | +8,9% | € 325.000 | 10% |
| Roermond | Limburg | € 373.963 | -1,0% | € 311.000 | 34% |
| Roosendaal | Noord-Brabant | € 389.117 | +6,7% | € 323.000 | 26% |
| Rotterdam | Zuid-Holland | € 414.579 | +2,9% | € 342.000 | 75% |
| Rozendaal | Gelderland | € 866.864 | +8,0% | € 788.000 | 2% |
| Rucphen | Noord-Brabant | € 509.587 | +9,7% | € 401.000 | 9% |
| Schagen | Noord-Holland | € 458.936 | +11,7% | € 372.000 | 18% |
| Scherpenzeel | Gelderland | € 491.154 | +4,7% | € 442.000 | 15% |
| Schiedam | Zuid-Holland | € 339.590 | +0,5% | € 314.000 | 68% |
| Schiermonnikoog | Fryslân | € 656.107 | +34,9% | € 421.000 | 27% |
| Schouwen-Duiveland | Zeeland | € 461.424 | +1,7% | € 408.000 | 11% |
| Simpelveld | Limburg | € 343.886 | -1,4% | € 274.000 | 24% |
| Sint-Michielsgestel | Noord-Brabant | € 590.958 | +2,5% | € 492.000 | 14% |
| Sittard-Geleen | Limburg | € 338.452 | +7,5% | € 271.000 | 32% |
| Sliedrecht | Zuid-Holland | € 415.644 | +9,6% | € 340.000 | 39% |
| Sluis | Zeeland | € 338.820 | +3,6% | € 334.000 | 16% |
| Smallingerland | Fryslân | € 369.352 | +6,1% | € 291.000 | 22% |
| Soest | Utrecht | € 585.095 | +6,2% | € 477.000 | 36% |
| Someren | Noord-Brabant | € 498.059 | +3,9% | € 436.000 | 14% |
| Son en Breugel | Noord-Brabant | € 605.309 | +2,8% | € 517.000 | 13% |
| Stadskanaal | Groningen | € 325.508 | +6,1% | € 282.000 | 21% |
| Staphorst | Overijssel | € 464.585 | +12,4% | € 380.000 | 17% |
| Stede Broec | Noord-Holland | € 439.694 | +10,7% | € 371.000 | 12% |
| Steenbergen | Noord-Brabant | € 425.724 | +9,8% | € 362.000 | 14% |
| Steenwijkerland | Overijssel | € 412.194 | +5,7% | € 339.000 | 15% |
| Stein (L.) | Limburg | € 370.121 | +12,1% | € 314.000 | 18% |
| Stichtse Vecht | Utrecht | € 495.712 | -11,9% | € 506.000 | 26% |
| Súdwest-Fryslân | Fryslân | € 382.483 | +7,9% | € 317.000 | 19% |
| Terneuzen | Zeeland | € 297.848 | +6,5% | € 256.000 | 19% |
| Terschelling | Fryslân | € 524.480 | +4,3% | € 456.000 | 24% |
| Texel | Noord-Holland | € 436.633 | -7,6% | € 406.000 | 22% |
| Teylingen | Zuid-Holland | € 615.436 | +13,6% | € 483.000 | 26% |
| Tholen | Zeeland | € 347.269 | +5,4% | € 301.000 | 11% |
| Tiel | Gelderland | € 419.841 | +9,0% | € 358.000 | 27% |
| Tilburg | Noord-Brabant | € 424.838 | +6,6% | € 339.000 | 38% |
| Tubbergen | Overijssel | € 476.568 | +6,0% | € 432.000 | 25% |
| Twenterand | Overijssel | € 420.039 | +15,8% | € 354.000 | 15% |
| Tynaarlo | Drenthe | € 581.613 | +24,7% | € 431.000 | 12% |
| Tytsjerksteradiel | Fryslân | € 393.075 | +8,3% | € 318.000 | 13% |
| Uitgeest | Noord-Holland | € 536.104 | +4,6% | € 462.000 | 22% |
| Uithoorn | Noord-Holland | € 556.156 | +5,3% | € 454.000 | 29% |
| Urk | Flevoland | € 390.868 | +5,4% | € 359.000 | 18% |
| Utrecht | Utrecht | € 549.113 | +5,6% | € 490.000 | 59% |
| Utrechtse Heuvelrug | Utrecht | € 689.760 | +5,4% | € 549.000 | 26% |
| Vaals | Limburg | € 339.451 | +5,3% | € 238.000 | 48% |
| Valkenburg aan de Geul | Limburg | € 443.960 | +5,5% | € 343.000 | 36% |
| Valkenswaard | Noord-Brabant | € 464.820 | +1,3% | € 419.000 | 25% |
| Veendam | Groningen | € 316.312 | +12,0% | € 239.000 | 22% |
| Veenendaal | Utrecht | € 498.308 | +23,6% | € 394.000 | 41% |
| Veere | Zeeland | € 496.742 | +14,3% | € 445.000 | 13% |
| Veldhoven | Noord-Brabant | € 538.756 | +5,1% | € 480.000 | 21% |
| Velsen | Noord-Holland | € 524.201 | +10,3% | € 408.000 | 40% |
| Venlo | Limburg | € 374.660 | +3,4% | € 312.000 | 32% |
| Venray | Limburg | € 414.662 | +6,7% | € 362.000 | 20% |
| Vijfheerenlanden | Utrecht | € 503.864 | +9,7% | € 404.000 | 22% |
| Vlaardingen | Zuid-Holland | € 365.638 | +7,8% | € 303.000 | 62% |
| Vlieland | Fryslân | € 541.519 | -1,6% | € 426.000 | 31% |
| Vlissingen | Zeeland | € 303.236 | +4,4% | € 259.000 | 38% |
| Voerendaal | Limburg | € 415.942 | +8,1% | € 353.000 | 13% |
| Voorne aan Zee | Zuid-Holland | € 495.909 | +7,8% | € 396.000 | 24% |
| Voorschoten | Zuid-Holland | € 657.899 | +11,5% | € 528.000 | 36% |
| Voorst | Gelderland | € 564.160 | +6,1% | € 459.000 | 17% |
| Vught | Noord-Brabant | € 671.948 | +12,5% | € 568.000 | 24% |
| Waadhoeke | Fryslân | € 337.091 | +5,8% | € 269.000 | 10% |
| Waalre | Noord-Brabant | € 662.285 | +1,6% | € 531.000 | 18% |
| Waalwijk | Noord-Brabant | € 453.184 | +8,5% | € 377.000 | 25% |
| Waddinxveen | Zuid-Holland | € 513.592 | +8,8% | € 417.000 | 31% |
| Wageningen | Gelderland | € 463.177 | +3,0% | € 362.000 | 53% |
| Wassenaar | Zuid-Holland | € 903.569 | +6,3% | € 745.000 | 30% |
| Waterland | Noord-Holland | € 509.986 | -12,1% | € 483.000 | 16% |
| Weert | Limburg | € 437.149 | +11,5% | € 357.000 | 27% |
| West Betuwe | Gelderland | € 521.134 | +2,7% | € 466.000 | 10% |
| West Maas en Waal | Gelderland | € 495.002 | +4,4% | € 435.000 | 15% |
| Westerkwartier | Groningen | € 413.381 | +8,7% | € 330.000 | 10% |
| Westerveld | Drenthe | € 487.354 | +1,0% | € 422.000 | 10% |
| Westervoort | Gelderland | € 442.322 | +21,0% | € 333.000 | 14% |
| Westerwolde | Groningen | € 374.010 | +11,1% | € 292.000 | 15% |
| Westland | Zuid-Holland | € 555.505 | +10,0% | € 465.000 | 25% |
| Weststellingwerf | Fryslân | € 424.890 | +6,7% | € 315.000 | 12% |
| Wierden | Overijssel | € 463.140 | +17,1% | € 410.000 | 16% |
| Wijchen | Gelderland | € 496.126 | +2,4% | € 397.000 | 19% |
| Wijdemeren | Noord-Holland | € 653.211 | +3,2% | € 576.000 | 17% |
| Wijk bij Duurstede | Utrecht | € 481.107 | -4,7% | € 456.000 | 19% |
| Winterswijk | Gelderland | € 376.011 | +8,6% | € 312.000 | 23% |
| Woensdrecht | Noord-Brabant | € 422.202 | +10,5% | € 367.000 | 13% |
| Woerden | Utrecht | € 620.770 | +13,5% | € 435.000 | 30% |
| Wormerland | Noord-Holland | € 499.467 | -1,8% | € 441.000 | 26% |
| Woudenberg | Utrecht | € 552.197 | +3,9% | € 505.000 | 19% |
| Zaanstad | Noord-Holland | € 430.833 | +3,7% | € 389.000 | 38% |
| Zaltbommel | Gelderland | € 548.623 | +23,4% | € 404.000 | 14% |
| Zandvoort | Noord-Holland | € 604.626 | +3,2% | € 476.000 | 53% |
| Zeewolde | Flevoland | € 466.599 | +6,2% | € 423.000 | 19% |
| Zeist | Utrecht | € 663.706 | +12,1% | € 555.000 | 46% |
| Zevenaar | Gelderland | € 410.446 | +9,2% | € 334.000 | 18% |
| Zoetermeer | Zuid-Holland | € 457.889 | +5,4% | € 375.000 | 44% |
| Zoeterwoude | Zuid-Holland | € 569.994 | +15,3% | € 487.000 | 37% |
| Zuidplas | Zuid-Holland | € 561.991 | +10,1% | € 459.000 | 21% |
| Zundert | Noord-Brabant | € 464.649 | +3,1% | € 458.000 | 14% |
| Zutphen | Gelderland | € 444.637 | +13,5% | € 334.000 | 34% |
| Zwartewaterland | Overijssel | € 402.361 | +7,0% | € 333.000 | 13% |
| Zwijndrecht | Zuid-Holland | € 408.715 | +6,9% | € 340.000 | 40% |
| Zwolle | Overijssel | € 450.913 | +0,0% | € 375.000 | 36% |